• Pierwsza wizyta – zaburzenia odżywiania (ok. 90 minut) – 200 zł

Podczas pierwszego spotkania zbiorę szczegółowy wywiad dotyczący przebiegu choroby i jej leczenia. Omówimy największe przeszkody stojące na drodze do zdrowia oraz ustalimy plan działania, który będzie dopasowany do postępów w terapii i aktualnego stanu psychicznego. W przypadku pacjentów niepełnoletnich, konsultacja obejmuje pacjenta + rodzica/rodziców bądź opiekuna/opiekunów. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu, jeśli rodzice/opiekunowie wyrażają zgodę, część wizyty może odbyć się tylko z pacjentem. W pełni rozumiem, jak newralgiczną kwestią jest pomiar masy ciała, dlatego nie jest on obowiązkową częścią pierwszej wizyty. Mogę też wykonać pomiar bez informowania pacjenta o wynikach. Ponieważ wizyty związane z zaburzeniami odżywiania bywają nieprzewidywalne i mogą wydłużać się nawet do ponad 2 godzin, bardzo proszę o zarezerwowanie terminu, który pozwoli odbyć ją bez pośpiechu.

  • Pierwsza wizyta (ok. 60 minut) – 150 zł 

Podczas pierwszego spotkania przeanalizujemy Twój dotychczasowy sposób żywienia, opowiesz mi o swoim stanie zdrowia i samopoczucia, wykonamy analizę składu ciała oraz określimy Twoje cele i sposób ich realizacji. Konsultacja wstępna nie zobowiązuje do wykupienia jadłospisu. W przypadku pacjentów niepełnoletnich, konsultacja obejmuje pacjenta + rodzica/rodziców bądź opiekuna/opiekunów.

  • Wizyta dla rodziców/partnera/partnerki osoby chorej (ok. 60 minut) – 150 zł

Jeśli bliska Ci osoba cierpi na zaburzenia odżywiania, a Ty totalnie nie wiesz, jak podejść do problemu, oferuję konsultację, która pomoże Ci być skutecznym wsparciem. Dowiesz się, jak myśli osoba chora, jak z nią rozmawiać, jak łagodzić konflikty, a jednocześnie nie dać się zmanipulować podstępnej chorobie. Doskonale wiem, że zaburzenia odżywiania są ciężkim przeżyciem nie tylko dla chorego, ale też dla jego otoczenia, dlatego wierzę, że bardzo ważne jest wspólne działanie.

  • Wizyta kontrolna (ok. 30 minut) – 70 zł

Podczas kolejnych spotkań omówimy Twoje postępy, problemy napotkane po drodze i powtórnie wykonamy analizę składu ciała. Ustalimy też dalszy plan działania.

  • Jadłospis tygodniowy (do stosowania przez 2 tygodnie) – 150 zł

Jadłospis będzie „skrojony na miarę”. Otrzymasz go w ciągu 7 dniu od wizyty. Dopasuję go do Twoich upodobań, a także możliwości czasowych i finansowych, ale przede wszystkim do stanu zdrowia. Jeśli będzie taka potrzeba, bezpłatnie naniosę 3 zmiany. Mogę też zmodyfikować dotychczasowy jadłospis – wówczas cenę ustalimy indywidualnie w zależności od ilości zmian.

  • Jadłospis dwutygodniowy (do stosowania przez miesiąc) – 260 zł
  • Analiza składu ciała wraz z omówieniem dla osób nie korzystających z wizyty – 25 zł
  • pakiet dla osób cierpiących na zaburzenia odżywiania – 550 zł (więcej informacji na temat pakietu po kliknięciu na link)
  • Szkolenia, warsztaty, wykłady, artykuły, publikacje – wycena indywidualna

Jeśli masz życzenia lub pomysły, których mój cennik nie przewiduje, skontaktuj się ze mną. 🙂

Jesteś zadowolona/zadowolony ze współpracy? Jeśli polecisz moje usługi osobie, która zdecyduje się z nich skorzystać, otrzymasz rabat w wysokości 50 zł na następną wizytę bądź jadłospis.