Witaj! Nazywam się Aleksandra. Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka oraz Akademii Morskiej na kierunku Towaroznawstwo ze specjalizacją Dietetyka i Usługi Żywieniowe.

Sama przez wiele lat chorowałam na anoreksję, którą ostatecznie udało mi się pokonać. Bogata w wiedzę z zakresu dietetyki, psychodietetyki i swoje własne doświadczenia pomagam tym, którzy również cierpią z powodu złej relacji z jedzeniem: chorują na zaburzenia odżywiania, bezskutecznie przez wiele lat próbują się odchudzać, zmagają się z uzależnieniem od jedzenia. Pokazuję, jak wyjść z błędnego koła, zmienić swoje życie, sylwetkę i cieszyć się jedzeniem. Wierzę, że Ty też to potrafisz, a ja będę szczęśliwa mogąc pomóc Ci na tej drodze.

Aby jak najlepiej dbać o swoich pacjentów, swoją wiedzę stale poszerzam czytając aktualne doniesienia naukowe oraz uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Współpracuję z centrum terapeutycznym Sięgam PoMoc.  Ścisła współpraca ze specjalistami z zakresu psychoterapii pozwala mi na otoczenie moich pacjentów jak najlepszą opieką i stały nadzór nad przebiegiem leczenia zarówno od strony dietetycznej, jak i psychlogicznej.

Sprawdź opinie o mnie na portalu Znany Lekarz.